چاپ کارت گارانتی pvc

| امتیاز: از 5

چاپ کارت گارانتی pvc

چاپ کارت گارانتی pvc

چاپ کارت گارانتی pvc در نگاهی دقیقتر، گارانتی در واقع نوعی پشت گرمی برای مصرف کننده می باشد. جالب است بدانید که فلسفه و ایده گارانتی نه تنها در دنیای واقعی بلکه در بسیاری از مصنوعات بشری نیز کاربرد دارد. بعنوان مثال یک سیستم عامل کامپیوتر ممکن است به برنامه های اجرایی گارانتی بکند که هر لحظه که برنامه نیاز به حافظه بیشتر داشت، حافظه لازم در اختیار برنامه قرار بگیرد.

کارت گارانتی:

کارت گارانتی کارتی می باشد که معمولا شرکت ها پس از فروش محصول در اختیار خریدار قرار می دهند که موجب آن فروشنده شرایط گارانتی را متعهد می گردد و خریدار ملزم به رعایت مفاد آن بوده تا از عدم پذیرش کالای مورد گارانتی جلوگیری شود.

کارت گارانتی پی وی سی:

از آن جا که معمولا کارت های گارانتی دارای تاریخ اعتبار بین یک سال تا حتی چند سال می باشند لزوم استفاده از کارتی مقاوم برای فروشنده و خریدار الزامی می باشد تا از مخدوش شدن و از بین رفتن کارت جلوگیری شود.

کارتهای پی وی سی متداولی که به عنوان کارت گارانتی مصرف می شوند معمولا طلایی و یا نقره ای می باشند.
اصطلاح گارانتی عبارت است از قولی لازم که شخصی به شخص دیگر می دهد بگونه ای که اگر شرایط خاصی رخ داد این قول عملی شود. اما امروزه این لغت بیشتر در خرید و فروش و معاملات بکار می رود.

کارت گارانتی 

www.hidika.com

هیدیکا برترین چاپخانه تخصصی چاپ کارت (pvc) که در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی مانند کارتهای اینترنت، تلفن، کارت پرسنلی، کارت بلیط، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل تردد، کارت دانشجوئی، کارت شهر بازی و … فعالیت میکند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال ( مستقیم و غیر مستقیم ) می باشد و هم اکنون مدعی اولین و برترین کیفیت چاپ و تولید انواع کارتهای pvc ميباشد. همچنین جهت برآورده کردن نیاز سازمان های بزرگ جهت چاپ کارت های پرسنلی درون سازمانی پرینترهای تخصصی چاپ کارت پی وی سی را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه جهت فروش در اختیار سازمان ها قرار میدهد
هیدیکا با هدف بسط و گسترش خدمات چاپ در کنار تبلیغات به برآورده نمودن نیاز داخلی کشور آمادگی خود را اعلام می دارد

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه خود را به ما بگویید